Moda

Wiecie, co najbardziej razi w młodej ślicznej dziewczynie? Dwie rzeczy. Po pierwsze, gdy ubiera się tak, aby zasłonić najwięcej jak się da. Po drugie, gdy odsłania stanowczo za dużo. Najlepszym wyjściem jest oczywiście odnalezienie złotego środka pomiędzy oboma stylami. Styl ubrania się zależy od kilku czynników: figury, okazji i osobowości. Każda z nas jest inna. I bardzo dobrze! Świetnie się składa, że każda z nas lubi inne ciuchy, bo byłoby strasznie nudno, gdyby wszystkie dziewczyny biegały w spodniach, na dodatek tych samych.

Co jest najmodniejsze w tym sezonie? Nieśmiertelne dżinsy. Są modne od zawsze i z pewnością jeszcze trochę pobędą. Są spodniami ponadczasowymi, a odpowiednio wystylizowane, będą pasować na wiele okazji: do szkoły, na imprezę, do pracy, na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi. Z jednokolorową koszulą i eleganckim paskiem dżinsy będą świetnie nadawać się na szkolny korytarz. Impreza czy randka to czas, kiedy powinnyśmy błyszczeć, więc do wytartych lub jasnych dżinsów idealnie będzie nadawać się biało-czarna tunika z niewielką ilością cekinów lub prosta koszulka na ramiączkach z ciekawym nadrukiem. Z pewnością zaintryguje ona chłopaka i będziemy wyglądać oryginalnie. Dżinsy to spodnie, które powinna mieć w szafie każda dziewczyna.

Czarna spódnica lub sukienka, to kolejna uniwersalna i piękna rzecz. Przyda się nie tylko na szkolne akademie, egzaminy czy do kościoła, ale z odpowiednio dobraną bluzką będzie się nadawać na nieco luźniejsze okazje, np. prywatkę u kumpeli. Zwłaszcza jeśli ułożymy do tego fantastyczną fryzurę. Warunek wtedy jest oczywisty: nie zestawiamy małej czarnej z białą bluzką. Najlepiej, jeśli dobierzemy do czarnej spódnicy lub sukienki coś czerwonego: koszulę, bluzkę, biżuterię, buty, torebkę… Możliwości jest mnóstwo, wystarczy przejrzeć szafę lub pójść na niewielkie zakupy. I warto zapamiętać, że czerń i czerwień to nieśmiertelna kombinacja, która sprawdza się zawsze i na każdą okazję.

Koszule to ubrania, które, w zależności od okazji i naszego indywidualnego stylu, są eleganckie, pokazują naszą klasę i dobry gust. Na przykład: jednokolorowa koszula, jasna lub ciemna, będzie się świetnie nadawać na kilka okazji. Koszula w kratę to świetna rzecz, rzuca się w oczy, jest oryginalna i z pewnością będziemy się w niej dobrze czuły. Najlepiej wybierać jasne kolory, czyli żółty, zielony, niebieski, fioletowy czy pastelowy róż, które dodadzą nam dziewczęcości i pewnego rodzaju zwiewności. Tego typu koszule świetnie nadają się na lato, a w zimie dodadzą jasności i koloru w zestawieniu z ciemnymi, grubymi swetrami.